STAV SE


Další pozvánky na facebooku: https://www.facebook.com/jsmekontakt

NEDĚLNÍ SETKÁNÍ

Kromě různých aktivit v týdnu se potkáváme každou neděli od 17:00 na Smetanové 14. Jednou trochu "formálněji" se slovem na téma, písněmi, modlitbou a podruhé trochu neformálněji se společným studiem Bible. Obě setkání jsou otevřená komukoli. Pro děti máme na formálním setkání připraven speciální program. 

SKUPINKY

Zajímá Tě, co se píše v knize knih - Bibli, kterou křesťané čtou? Nerozumíš jí? Chceš se o tom s někým pobavit? Přijď na naše setkání, kde ji společně čteme a diskutujeme nad ní. Skupinky jsou pro kohokoli. Pro ty, co čtou Bibli pravidelně i pro ty, co ji nikdy nečetli.  Máme k dispozici Bibli/Nový Zákon zdarma, který Ti rádi darujeme. 

MY LIFE WORKSHOP

My Life workshop obsahuje 4 setkání po 75 minutách, která ti pomohou více poznat sám sebe. Po absolvování workshopu budeš lépe rozumět událostem, které jsi prožil v minulosti a uvědomíš si, jak ovlivňují tvůj život do budoucnosti. V průběhu kurzu čerpáme z Bible, nicméně kurz předpokládá, že účastníci nejsou křesťané. Pokud máte partnera, doporučujeme workshop absolvovat společně.

MY GOD WORKSHOP

My God workshop obsahuje 4 setkání po 75 minutách, ve kterých se seznámíš s podstatou duchovního života z perspektivy křesťanské víry. Dozvíš se, proč je křesťanství dobrou zprávou, jak navázat vztah s Bohem, naučíš se rozumět starým textům Bible a budeš se orientovat v nejrůznějších duchovních proudech poslední doby. 

SPEAK UP

Konverzační angličtina s rodilým mluvčím. Setkání jsou určena pro studenty vysokých škol a mladé dospělé v Brně. Scházíme se v místní kavárně během podzimního a jarního univerzitního semestru.

NECH SE INSPIROVAT


AUDIO PODCAST PRO MUŽE NAHORU

Z materiálů kurzu Každý muž bojovníkem a pořadu Champions Arise vycházejí podcasty Nahoru, kterými provází dialog muže vstupujícího do života - Pavla Kohla - a jeho o kousek zkušenějšího průvodce - Petra Dvořáčka. Podcast určený především mužským posluchačům (ale nejen jim) zve ke zdolávání překážek, vrcholů a vede od teoretických úvah o vztahu s Bohem,  modlitbě a čtení Bible až k praktické aplikaci v oblasti financí, rodinné výchovy nebo sexuální čistoty. Podcast byl natočen pro Trans World Radio. 

PODCAST

AUDIO PODCAST ZÁKLADY V KOSTCE


Pokud přemýšlíš o Bohu a chceš se více dozvědět o tom, co je křesťanství, pak jsou tu přesně pro tebe Základy v kostce. Během šestnácti tří minutových audio nahrávek se dozvíš vše podstatné.

PODCAST

NAHRÁVKY
Z NEDĚLÍ

Pokud jste nestihli nějakou neděli, je možné poslechnout si dané téma zpětně. 

POSLECHNI SI

JSOU MEZI NÁMI

  • lidé, kteří pracují pro organizaci Mezinárodní vězeňské společenství a jsou zapojeni do projektů podporující děti rodičů ve výkonu trestu
  • lidé, kteří se v rámci organizace Young Life věnují mladým lidem a jejich všestrannému rozvoji
  • rodilí mluvčí, kteří učí angličtinu a rádi se potkají na kus řeči
  • lidé, co se rádi věnují filmové tvorbě, hudbě, focení, programování či podnikání 
  • lidé, kteří vydávají knihy, které pomáhají pochopit a žít Ježíšovo učení